Tagame mitmekülgse tootevaliku ja tarnekindluse läbi esindusõigusega koostöösuhete:

SYMRISE

SYMRISE on maailma üks vanimaid ja juhtivamaid lõhna- ja maitseainete tootmiskontserne (sh Diana Food). Nende tooteportfellis on tootjate teenistusse pakkuda enam kui 30 000 tehnoloogilist abiainet. Symrise panustab teadus ja arendustöösse, misläbi on uuenduslikkus ja toiduainetööstuse trendide loomine nende igapäevatöö osa.
www.symrise.com

SACCO

SACCO on pika kogemusega tarnepartner Itaaliast, kes pakub toiduainetööstuse lisaaineid ja materjale koos tehnoloogiaga, spetsialiseerudes põhiliselt piimandusvaldkonnale, sh laabid (naturaalsed ja mikrobioloogilised, vedelad ja pulbrilised), juuretised, juustukatted  jms. Meie tarnepartner aastast 2020.
www.saccosystem.com

A. Schmidt & Co

A. Schmidt & Co on kuuendat põlve peretraditsioonidega firma Saksamaalt, kelle põhifookus on stabilisaatorite segudel ja pooltoodetel ning kalatööstuses tehnoloogiliste abiainete arendamisel.
www.a-schmidtco.de

SWISSGUM

SWISSGUM on maailma üks juhtivaid stabilisaatorite segude valmistajaid toote tekstuuri, konsistentsi, säilivusaja ja muude kvaliteediomaduste tagamiseks.
www.swissgum.com

NIGAY

NIGAY on 1855. aastal Prantsusmaal alustanud aromaatsete karamellide ja karamellivärvide tootja, kes pakub maailmatasemel lahendusi magusatööstustele.
www.nigay.com